Başta cafe, restoran ve oteller olmak üzere KOBİ’lerin ve diğer tüm işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. A3 Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından 2019 yılında kurulan sitemiz Alibabatedarik.com  ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri uygun fiyatla ve en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedeflemiştir.

Bu amaçla gıda ambalajında yeni trendleri sizin için araştırıyor, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmeyi ilke ediniyoruz. Sizlerin daha düşük stokla çalışabilmesi için Alibabatedarik.com olarak 1.000’ ün üzerinde ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz.

Hem toptan ve hem de perakende alışverişe olanak sağlayan koli veya paket alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar almanıza önem veriyoruz. Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Alibabatedarik.com  olarak, işinizde doğan maliyetlerinizi düşürürken değerli zamanınızı müşterilerinize ayırabilmeniz için çalışıyoruz.

sera streç film 45*300, Streç fiyatları Büyük boy Streç Film, Streç Film Kesici, Streç Film 300 Metre, Streç, Ev taşıma streç film, Streç Film Sanayi Tipi, sera streç film 45*300 üretici , Streç fiyatları Büyük boy üretici,  Streç Film üretici, Streç Film Kesici üretimi , Streç Film 300 Metre üretim , Streç, Ev taşıma streç film toptan, Streç Film Sanayi Tipi üretim, Streç Film Sanayi Tipi fiyatları