A3 Ambalaj Haberler

A3 Ambalaj'dan Kurumsal Firmalara Özel Tasarım Karton Bardaklar

Özellikle son dönemlerde yönetim danışmanları tarafından dile getirilen bir şey var; "Artık eskisi gibi ürettiğini satamıyorsun hatta artık üretim önemli değil, önemli olan

Neden ve Nerelerde Karton Bardak Kullanılır.

Karton bardak; tüm sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimi için tek kullanımlık bir üründür. Köpük bardakların en önemli özelliği sıcak içeceklerin tüketiminde daha sağlıklı oluşudur. Karton bardak doğal selülozdan üretildiği için ısınan ham maddenin içeceğe karışması gibi bir riski yoktur.

A3 Ambalaj Kurumsal Web Sitesini Güncelledi

Özellikle son dönemlerde yönetim danışmanları tarafından dile getirilen bir şey var; "Artık eskisi gibi ürettiğini satamıyorsun hatta artık üretim önemli değil, önemli olan ürettiğini verimli bir şekilde satabilmek". Bu tespit sadece ülkemiz için geçerli değil tabii bu global bir tespit.

A3 Ambalaj'dan Söktöre Özel Tek Kullanımlık Ürünlerimiz

İhtiyaçlarımızın hızla değiştiği son dönemde tek kullanımlık ürünlere olan rağbet oldukça arttı. Hem hijyenik hem pratik olması tek kullanımlık ürünleri öne çıkartıyor. Plastik mutfak gereçleri, peçeteler, havlu kağıtlar, havlu kağıtlar, çöp poşetleri, stick baharatlar

A3 Ambalaj'dan Tedarikçilere Depomol

Başta cafe, restoran ve oteller olmak üzere KOBİ’lerin ve diğer tüm işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. A3 Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından 2019 yılında kurulan sitemiz https://www.depomol.com   ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri uygun fiyatla ve en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedeflemiştir.